Ochrana osobních údajů

Stanete-li se zákazníkem našeho internetového obchodu RAZÍTKO.COM, svým nákupem či registrací dáváte souhlas s použitím a shromažďováním Vašich osobních údajů. Naše firma však nakládá s osobními údaji svých zákazníků plně v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Poskytování dat třetím osobám

Veškeré takto poskytnuté osobní údaje jsou zabezpečeny proti jakémukoli zneužití a jsou využívány výhradně pro interní potřeby naší firmy (tj. pro úkony nezbytné k vyřízení objednávky).

Bez výslovného souhlasu poskytnutého našimi zákazníky je s těmito osobními údaji nakládáno pouze v rozsahu vymezeném ustanovením § 5 odst. 2 písm. b) a § 5 odst. 6 zákona o ochraně osobních údajů.

Smazání vašich údajů

Na základě písemné žádosti zákazníka lze poskytnuté osobní údaje odstranit z databáze, a vyloučit tak jejich další zpracování.

Aktuality

06. 10. 2010

Náš sortiment razítek

Rádi bychom Vás informovali o skladbě našeho sortimentu razítek a příslušenství. Naleznete zde razítka všech typů a velikostí, dále ...

04. 10. 2010

Nový internetový obchod

Vítáme vás v našem novém internetovém obchodě. Přehledně a jednoduše si zde můžete objednat razítko přesně podle vašich představ. V dalších týdnech ...